Her sene bilgi üzerine değişik çalışmalar yapılmakta ve saklanılması istenen en özel bilgilerin birçok tehdit unsuruna karşı saklanması amaç

Devamı

Bilginin ve iletişimin önemi her geçen gün artmakta ve toplumumuzdaki önemi artan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilgi ve iletişim sistemleri geçerliliği yüksek ve birçok üniversiteni

Devamı

Her üniversitede gelişen teknolojiler ile en gelişmiş ve geleceğin parlak noktalarında görev alabilmeniz için çeşitli bölümler açılmaktadır. Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi’nde de açılan yeni bölümler bulunmaktadır.

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi bilgisayar bilimleri bölümü çok tercih edilen bölümler kategorisinde yer almakta olup geleceği olan bir bölüm olarak bilinmektedir.

Devamı

Bilgisayar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğundan beri bilgisayar mühendisliği en çok tercih edilen bölümler kategorisindeki yerini daima korumaya başlamıştır.

Devamı

Bilgisayar entegre teknolojileri ve otomasyon son senelerde kendini geliştiren bir bölüm olarak çok sık duyduğunuz bölümler arasında mı yer almakta? Siz bu bölüm adına akademik eğitim sürecine katılmak istiyorsunuz ve en iyi üniversite imkanını değerlendirmek istiyorsunuz?

Devamı

Biyoloji ve değişik fen bilimleri konusunda kendinizi geliştirmeye kararlı iseniz yapmanız gereken en önemli şey Biyoteknoloji bölümünde kendinizi geliştirmek olmalıdır.

Devamı

İşletme programının ana unsurları arasında yer alan muhasebe ve denetim bölümü de ileride geçerliliği yüksek iş alanlarından biri olarak bilinmektedir.

Devamı

Ofis ve bilgi yönetimi bölümüon senelerin en çok tercih edilen bölüm kategorileri içerisinde yer almakta olup pek çok üniversiteye eklenen bölümler arasında yer almaktadır.

Devamı

Ticaretin her geçen gün önem kazanması ile beraber pazarlama ve teknik geliştirme bölümü her geçen gün önemi giderek artan bir bölüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesitercihi yapmak istiyorum, yurtdışında üniversite okumak istiyorum diyorsanız siz de bu üniversite de geçerliliği bulunan bir bölüm tercihinde bulunarak amacınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi bilgi güvenliği yönetimi bölümü öğrencileri bilginin güvenli bir şekilde

Devamı

Her üniversitede gelişen teknolojiler ile en gelişmiş ve geleceğin parlak noktalarında görev alabilmeniz için çeşitli bölümler açılmaktadır.

Devamı

Haberleşme ülkemizde önemi büyük öneme sahip olan etken olarak rol almaktadır. Her bireyin haberleşmeye ihtiyacı vardır ve haberleşme alanında kendini geliştiren bir birey

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi son senelerde gençlerin sık tercih ettikleri bir bölüm olan sistem mühendisliği bölümünü bünyesinde açarak kendinizi geliştirmeniz için ortam hazırlamaktadır.

Devamı

Yurt dışında okumayı planlayan o kadar çok öğrenci var ki, hepsi yurt dışı eğitimi almak için arayış içinde ve tercih yapmak için hangi okula gideceğine karar vermek için yine arayış içinde.

Devamı

Değişen toplumsal gereklilikler ve ihtiyaçlar gereği tasarım konusu her geçen yıl değişiklik arz eden bir konu olmuştur. K

Devamı

Taşıma teknolojileri son senelerin en çok tercih edilen bölümleri arasında yer almaktadır. Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi olarak son senelerin en beğenilen ve tercih edilen bu bölümünde

Devamı

Son senelerin en geçerli ve en çok gelişmekte olan bölümü olarak bilinen telekomünikasyon bölümü çok tercih edilen bir bölüm halini almıştır.

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi Tıp Merkezi klinik ve biyokimyasal laboratuar incelemeleri ile hastalık teşhisi koyma konusunda sizler için gerekli olan

Devamı

Yurt dışında eğitim görmek isteyen öğrenci sayısı o kadar çok ki, öğrenciler bu konu üzerinde sürekli akıllarında ki soruyu giderme çabası içerisinde.

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi havacılık sektöründe gelişme kaydetmekle beraber uçak bakımı konusunda da daima kendini yenilemeye devam etmektedir.

Devamı

Uçak ve roket mühendisliğinin sizler için en iyi bölümlerden biri olduğunun farkındasınız ve Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi tercihinde bulunmaya karar mı verdiniz? Sizlere bu üniversitenin

Devamı

Ulaştırma teknolojileri denildiği zaman Dünya’da en hızlı gelişen bölüm olduğu bilinen bir gerçektir.

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi her geçen yıl kendini geliştiren bir üniversite olmanın yanı sıra her sene uluslararası aktiviteleri ile de çok

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi her geçen yıl kendini geliştiren bir üniversite olmanın yanı sıra her sene uluslararası aktiviteleri ile de çok beğenilen bir üniversite olarak bilinmektedir.

Devamı

İktisat bölümü toplumların kalkınmasında büyük rol sahibi olabilmenize yardımcı olacak bölüm kategorileri arasında yer almaktadır.

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi Uygulamalı Fizik alanında eğitim görmek istiyorsanız bu üniversitede verilen eğitimin son derece kaliteli ve uygulama yapmanıza ortam hazırlayan bir bölüm olduğu bilgisini bilmeniz gerekmektedir.

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi Uygulamalı Fizik alanında eğitim görmek istiyorsanız bu üniversitede verilen eğitimin son derece kaliteli ve uygulama yapmanıza ortam hazırlayan bir bölüm olduğu bilgisini bilmeniz gerekmektedir.

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi kampüs bünyesinde pek çok bölüm barındırmaktadır. Bu bölümler arasında uygulamalı matematik te yer almaktadır.

Devamı

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi pek çok bölümde olduğu gibi yayıncılık ve Basımcılık bölümünde de adını duyurmaya aday bir üniversite olarak hizmet vermektedir.

Devamı
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi Ekoloji

EKOLOJİ

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi son senelerde gelişen teknoloji ve çağın ihtiyaçlarını gözeterek çeşitli üniversite bölümleri açmaktadır

Ekonomi ve İşletme

EKONOMİ

Değişen koşullar ve farklılaşan ihtiyaçlar gereği ekonomi ve işletme bölümü son senelerin en çok tercih edilen bölümleri kategorisinde yer almaya başlamaktadır.

Ekonomi ve Sibermatik

SİBERMATİK

Ekonomide gelişim sağlama adına her sene farklı uygulamalar yapılmaktadır

Elektrik Mühendisliği

ELEKTRİK

Elektrik ile çalışan makine ve makinelerin üretimi ve kullanımı arttıkça elektrik ile çalışan aletlerin bakım ve onarım hizmetini yapacak elemana olan ihtiyaç da artış görülmektedir

Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi